На International IT Forum у Запоріжжі презентуватимуть бренд цифрової держави

27 вересня за підтримки Офісу Президента України відбудеться International IT Forum у Запоріжжі. На ньому буде вперше презентовано бренд цифрової держави. Про це повідомили у прес-службі Президента України.

На форумі працюватимуть три локації: Об этом сообщает kumushka.in.ua со ссылкой на СМИ.


1. Панельна дискусія, де експерти обговорюватимуть наявні можливості державно-приватного партнерства в межах діджиталізації у державі.


2. Виступи власників і керівників компаній світового рівня, присвячені сучасним трендам у сфері впровадження інновацій як у бізнесі, так і в державному чи муніципальному управлінні.


3. Інтерактивна виставкова зона з експонатами від компаній (розробки у сфері робототехніки, віртуальної та доповненої реальності, автоматизації, smart-технологій тощо).


ʺУкраїна перетвориться з аутсорсингової країни на ту, що створює продукти у сфері інформаційних технологій. Саме тому ми всією командою на чолі з Офісом Президента радо підтримуємо ініціативи, які відповідають нашому баченню перспектив розвитку держави, і, крім цього, спрямовані на розкриття наявних можливостей для бізнесу в епоху цифрових змін, а також на популяризацію цінності інновацій серед українців у цілому. Однією з таких ініціатив є International IT Forum у Запоріжжіʺ, – зазначив радник Президента України Михайло Федоров на робочій зустрічі з організаторами форуму.


Довідка. International IT Forum – це міжнародний захід, який цього року об’єднає понад 3 тис. національних та міжнародних компаній зі сфери інновацій та IT. Головна мета заходу – популяризація цінності якісного життя із впровадженими інноваціями, демонстрація комфорту, зручності та доступності цифрових змін, які відбуваються у державі.


Нагадаємо, Володимир Зеленський проведе переговори з Прем’єр-міністром Ізраїлю.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/na_international_it_forum_u_zaporizhzhi_prezentuvatymut_brend_tsyfrovoi_derzhavy_323695.html”

ТОП новости

Вход