За вами стежать: у Києві встановлять ще 600 камер відеоспостереження

За вами стежать: у Києві встановлять ще 600 камер відеоспостереження
Камери міської системи відеоспостереження встановлені в усіх районах Києва Об этом сообщает kochegarka.in.ua со ссылкой на СМИ.


У 2019 році ресурси системи відеоспостереження у Києві збільшаться щонайменше на 600 відеокамер. Про це заявив заступник голови Київської міської держадміністрації Дмитро Давтян.


За його словами, комплексна система відеоспостереження міста – близько 7 тисяч камер із сучасним функціоналом, і цьогоріч вона збільшиться на 600 одиниць. Більшість із них, як поінформував Давтян, встановлюватимуть у місцях масового перебування людей, біля пам’яток культурної спадщини та у паркових зонах.


«Камери міської системи відеоспостереження встановлені в усіх районах Києва: на мостах, вулицях та автошляхах, територіях об’єктів соціально-культурного призначення, усіх в’їздах та виїздах з міста. Один із останніх об’єктів, де встановлено камери, – пішохідно-велосипедний міст. Там встановлено 10 відеокамер, дві з яких роботизовані (мають широкий огляд та функцію розпізнавання облич)», – додав Давтян.


Нагадаємо, 16 червня на новий скляний пішохідно-велосипедний міст заїхав автомобіль. Співробітники правоохоронних органів встановили власника Mercedes.


Після цього перед «мостом Кличка» встановили шлагбауми і ще 4 додаткові камери відеоспостереження.За допомогою комплексної системи відеоспостереження у столиці вдається забезпечити належний рівень безпеки. Широкий функціонал камер дозволяє правоохоронним органам знаходити людей навіть за вторинними ознаками та контролювати трафік на дорозі, визначаючи швидкість та напрямок руху транспорту.

Джерело статті: “http://glavcom.ua/kyiv/news/za-vami-stezhat-u-kijevi-vstanovlyat-shche-600-kamer-videosposterezhennya-608599.html”

ТОП новости

Вход