Саакашвілі запустив пілотний проект із надання адмінпослуг в Одесі

За словами Міхаіла Саакашвілі, запущений проект почне функціонувати без прийняття урядового закону про підтвердження діяльності центру. «Верховна Рада ще не ухвалила у належній формі цей законопроект. Однак, чекати ми не станемо, і відкладати старт до того моменту, коли все це буде врегульовано. У нас немає цих 3-6 місяців, доки законопроект буде обговорюватися, - коментує Саакашввлі. - Одесити матимуть можливість отримувати документ будь-якої складності, який буде виконаний від пари хвилин до пари годин. У відповідному центрі будуть доступні найрізноманітніші послуги: оформлення бізнесу, довідок, купівля-продаж, видача і оформлення паспортів - ті сфери, де нині найбільше вимагають хабарів». Водночас губернатор зазначив, що до фінансування проекту залучені міжнародні організації, з якими вже є домовленості. А зарплати працівників центру будуть «людськими, а не обмежуватимуться двома тисячами гривень».

Міністерство юстиції вперше в історії незалежної України відмовилося від частини своїх повноважень, віддавши їх місцевим органам влади. «В Одесі відкривається вперше в Україні, самий технічний і професійний Центр надання адмінпослуг. Це буде та модель, яка повинна працювати у всій країні»,- зазначив Павло Петренко.

Зі свого боку мер Одеси Геннадій Труханов запевнив, що команда Одеської міської ради буде працювати над тим, щоб всі реформи, які відбуваються для одеситів і для блага Одеси, втілювалися якнайшвидше. «Ми готові зробити все, щоб бути серед перших, хто буде реалізовувати стрімкі перетворення в країні. Нам конче потрібна система відкритості й прозорості роботи всіх гілок влади», - підкреслив міський голова.

А директор міського департаменту з надання адмінпослуг Євгенія Абрамова відзначила, що в Одесі уже є напрацювання і досвід, отриманий у рамках роботи системи «Електронне місто». Тепер же з’явилися нові можливості для об’єднання зусиль міської і обласної влади для децентралізації й поліпшення якості адміністративних послуг.

Читайте также: «За стеклом»-2, или Зачем Михо превращает рутинную работу в реалити-шоу

http://antikor.com.ua/articles/49361-saakashvili_zapustiv_pilotnij_proekt_iz_nadannja_adminposlug_v_odesi

ТОП новости

Вход